Media w czwartek poinformowały o problemach zdrowotnych Michała Wójcika, jednego z członków kabaretu „Ani Mru-Mru”. W oficjalnym komunikacie grupa przekazała, że z powodu stanu zdrowia artysty zmuszona jest odwołać wszystkie zaplanowane występy na najbliższe miesiące, pisze geopolityka.org powołując się na Pomponik.
Jak poinformowano, przerwa w działalności potrwa co najmniej do końca lutego. W związku z tym nie odbędą się spektakle m.in. we Wrocławiu, Zielonej Górze, Kaliszu, Koszalinie, Rybniku, Bydgoszczy, Katowicach oraz Elblągu. Kabaret przeprosił widzów za powstałe niedogodności.
Po publikacji oświadczenia w mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy reagowali na wiadomość o stanie zdrowia Michała Wójcika. Wpisy zawierały życzenia powrotu do zdrowia oraz deklaracje wsparcia dla artysty i całego zespołu.
W komunikacie opublikowanym przez „Ani Mru-Mru” przekazano również nadzieję na szybki powrót do występów na żywo i spotkań z publicznością, gdy tylko pozwoli na to sytuacja zdrowotna.
W ostatnich dniach podobne informacje pojawiły się także w środowisku innych grup kabaretowych. Kabaret Nowaki poinformował wcześniej o czasowej nieobecności Tomasza Marciniaka, również spowodowanej problemami zdrowotnymi. Zespół przekazał, że artysta musi na pewien czas zwolnić tempo i skupić się na leczeniu.
Przeczytaj także: Zmarł Mateusz Kolonko: aktywny radny i działacz sportowy z Gilowic.































