Były amerykański przywódca Donald Trump powiedział, że gdyby teraz był przywódcą Ameryki, wszyscy byliby całkowicie bezpieczni.
11 0

Zdjęcie – ria.ru
Jak donosi NBN, przemawiając w Gruzji do swoich wyborców, Donald Trump nazwał obecnego amerykańskiego prezydenta „idiotą”, z którym Putin „potrafi sobie poradzić”.
< p>Dosłownie oświadczenie Trumpa:
Gdybyście mieli naprawdę zdolnego prezydenta, takiego jak ja, wszyscy bylibyśmy całkowicie bezpieczni. Ale teraz Putin mówi o broni nuklearnej. A wszystko dlatego, że wie, że teraz amerykański prezydent to idiota, z którym może sobie poradzić.
Jak wiadomo, po wygraniu pierwszych wyborów prezydenckich w Iowa, 16 stycznia Donald Trump wspomniał Ukraina. Po raz kolejny zauważył, że „będzie w stanie bardzo szybko zatrzymać wojnę”, jeśli stanie na czele Stanów Zjednoczonych Ameryki, ponieważ bardzo dobrze zna rosyjskiego dyktatora Putina i prezydenta państwa ukraińskiego Władimira Zełenskiego.
Z kolei prezydent Ukrainy Zełenski, 23 lutego wyraził pewność, że Trump nie będzie w stanie zatrzymać wojny na Ukrainie w ciągu zaledwie dwudziestu czterech godzin.






























