Bramka Mudryka pomogła Chelsea odnieść trudne zwycięstwo i awansować do ćwierćfinału Pucharu Anglii (wideo)

Michaił znalazł się w wyjściowym składzie przeciwko Leeds i rozegrał prawie cały mecz.

ChelseaUkraiński skrzydłowy Michaił Mudryk pokonał Leeds Unitedw meczu 1/8 finału Puchar Anglii. Mecz na stadionie Stamford Bridge w Londynie zakończył się wynikiem 3:2.

Goście objęli prowadzenie w 8. minucie meczu dzięki wysiłkom Mateo Joseph< /strong>.

Niebiescy zdołali jednak w pierwszej połowie wrócić do gry i następnie objąć prowadzenie. W 15. minucie Nicholas Jackson po podaniu Moisesa Caicedo zdobył bramkę, a w 37. minucie MudrykDośrodkowanie Raheema Sterlinga zostało zakończone jednym dotknięciem strzału w dalszy róg spoza pola karnego.