W Mikołajki odbyła się premiera utworu zespołu TAYANNA „Cud”, będącego oficjalną ścieżką dźwiękową projektu „Rezydencja Świętego Mikołaja”. Świąteczna lokalizacja, stworzona przez autorów spektaklu „Strażnicy snów”, stała się prezentem dla dzieci, tworząc dla nich bajeczną atmosferę świąt noworocznych – pisze WomanEL.
Gwiazda podzieliła się, że grudzień jest dla niej miesiącem wyjątkowym, pełnym uroku. Dlatego piosenka „Miracle” od pierwszych sekund tworzy świąteczny nastrój, przypominając, że zawsze należy marzyć i wierzyć w bajkę.
< p>Pracując nad piosenką, chciałem dodać do melodii i harmonii odrobinę życzliwości i rodzinnego komfortu. Wszyscy czekamy teraz na cud, który wkrótce się wydarzy i da nam pokój. A w tym czasie dzieci pragną radości, prezentów od Świętego Mikołaja, magii noworocznej atmosfery, radości i spełnienia pragnień – powiedziała TAYANNA.
TAYANNA stworzyła świąteczny hit dla „Santa’s Residence” – piosenkę „Divo. Źródło: instagram.com/santa_ukraine
Szukaliśmy piosenkarza, który napisałby więcej niż tylko świąteczna piosenka, ale stworzy prawdziwy noworoczny klasyk. Goście naszej Rezydencji będą cieszyć się tą niesamowitą ścieżką dźwiękową już od pierwszych nut. TAYANNA przeniosła swoje ciepło na „Cud” i potrafiła przekazać całą magię świąt Bożego Narodzenia” – komentuje Oleg Kritsky, dyrektor generalny firmy Stage Show.
W tym roku „Rezydencja Świętego Mikołaja” ponownie zaprasza wszystkich wierzących w cuda. Bajkowa przestrzeń portalu otwiera drzwi do magicznego procesu tworzenia prezentów, ale cud jest zagrożony, a baśniowi bohaterowie potrzebują pomocy. Partnerami projektu są media 1+1 i Kyivstar TV.
Dziś Nikita Kiselev w nowym utworze przywrócił wiarę w prawdziwą miłość i świąteczne cuda.