Na znak protestu kobieta położyła się pod samochodem: w Odessie doszło do kolejnej afery z TCC (wideo)

Twitter LinkedIn VK

Ta informacja została podana przez TG „Country Politics”, raportuje URA-Inform ”  

Wczoraj, 20 grudnia, doszło do kolejnej afery pomiędzy mieszkańcami Odessy a pracownikami TCC i SP w ramach mobilizacji mężczyzn odpowiedzialnych za służbę wojskową. Tym razem do zdarzenia doszło w pobliżu wojskowego urzędu rejestracyjnego i poboru do wojska przy ulicy Pirogowskiej.

W tej chwili wiadomo, że przed rozpoczęciem konfliktu w wojskowym biurze rejestracji i poboru pracownicy TCC podchodzili do ludzi na ulicy i sprawdził dokumenty mężczyzny. Następnie wsadzono go do samochodu i zawieziono do wojskowego urzędu rejestracji i poboru.

Siostra mężczyzny próbowała dowiedzieć się, dokąd zabrano jej brata i dokąd zostanie następnie wysłany. Kobieta nie otrzymała jednak takiej informacji i w trakcie kręcenia filmu w brutalny sposób próbowała wyrwać jej telefon z rąk.

Kobieta na znak protestu położyła się pod samochodem i zażądała, aby jej brat zostanie zwrócony. Córka kobiety poprosiła ją, aby wstała i na tym wideo się kończy. Nadal nie wiadomo, co wydarzyło się później i jak zakończyło się zdarzenie.