Co zmienić uruchomienie elektronicznego rejestru spiskowców wojskowych: raport Wojsk Lądowych

Uruchomienie elektronicznego rejestru pacjentów medycznych oznacza uproszczenie logowania mobilnego na Ukrainie.

< p>O tym w rozmowie z RBC-Ukraina mówił o tym szef służby łączności ogromnego dowództwa Wojsk Lądowych ZSU Wołodymyr Fito.

< p>Za jego słowami na Ukrainie trwa obecnie rejestracja elektroniczna Viyskovozobov'yazan “Oberig”. Jednak w tej chwili nie ma już synchronizacji z innymi rejestrami państwowymi.

Jeśli zostanie przyjęta odpowiednia ustawa, w większości przypadków potrzeba wpisów powiadomień po prostu zniknie, w związku z czym zostaną zsynchronizowane różne dane. Co to baza danych.

„Zauważymy np., że obywatel jest zarejestrowany w Kijowie, ale jednocześnie pracuje we Lwowie, ponieważ podatek od jego wynagrodzenia – PDF – odprowadzany jest do obwodu liczakowskiego miasta Lwów. Podobno wtedy będzie to zwykłe bestialstwo wobec władcy waszego przedsiębiorstwa, jakiejkolwiek formy władzy, o tej, której ten obywatel potrzebuje, aby stawić się w Liczakowskim TCK miasta Lwów. A kerivnik biznesu specjalnie dostarczy tego obywatela do TCC i SP,” – rozpov ів Фітьо.

Po zauważeniu, że elektroniczna baza danych działająca w TCC uniemożliwia kierowanie ostrzeżeń do obywateli w dowolnym miejscu w kraju. Ten gigant np. z Ługańska i Sum może wycofać swoje wezwanie do Odessy.

„Te dane, które były w formie papierowej, są przekazywane do formatu elektronicznego. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie specjalnych informacji np. w innym TCC innego regionu. Nie ma jeszcze synchronizacji danych z innymi rejestrami rządowymi, np. jedyna prośba – wszystkie posiłki zapewnione są przez kluby sportowe, restauracje, a aktualne alerty na punktach kontrolnych automatycznie włączą się” – wyjaśnił przedstawiciel Wojsk Lądowych.

Ponadto, jego zdaniem, elektroniczny rejestr uprości. mobilizacja zasobów – takich jak zasoby ludzkie, zarówno transportowe, jak i wiele innych.

“Już marnujemy wiele zasobów ludzkich na tę samą kwestię powiadomień. Rosyjska propaganda na ten temat przyniosła wielką hańbę. W pierwszej kategorii ludzi istnieje strach przed idvіduvannya TCC i SP. Uważają, że pierwszy program jest taki sam, jak wysłanie na front. Właśnie do tego przyczyniła się rosyjska propaganda, która wykonała świetną robotę” – powiedział Fito.

Vin wkrótce powiedział, że pierwszy program oznacza, że ​​nie trzeba już stawić się w TCC i spółce joint venture, aby złożyć hołd, przejść badania lekarskie, a nie wysyłać terminologię na front.