Site icon GEO Polityka

Банки та обмінники змінили курс валют: скільки коштує долар у середу

В обмінниках курс долара встановлено на рівні 41,73 грн/дол. / колаж УНІАН, фото УНІАН

Готівковий курс долара до гривні в банках України у середу, 26 лютого, не змінився і в середньому становить 42,05 гривні за долар. Продати американську валюту в банках сьогодні можна за середнім курсом 41,45 гривні за долар.

Середній курс євро до гривні сьогодні зріс на 1 копійку і складає 44,10 гривні за євро. Продати європейську валюту можна за курсом 43,55 гривні за євро.   

Курс валют в обмінниках на сьогодні

У валютних обмінниках України середня вартість долара сьогодні вранці знизилася до 41,73 грн/дол., а продати долар можна за курсом 41,65 гривні. Курс готівкового євро в обмінниках сьогодні складає 44,00 грн/євро, курс продажу – 43,85 грн/євро. 

Відео дня

Курс біткоїна до долара

Вартість криптовалюти Bitcoin у доларах станом на ранок середи, 26 лютого, складає 88 708 доларів. У гривні її ціна сьогодні склала 3 689 300 гривень. 

Курс валют в Україні – останні новини

НБУ встановив на 26 лютого офіційний курс долара до гривні на рівні 41,74 грн/дол., тобто гривня послабилася на 4 копійки.

Щодо європейської валюти гривня також послабила позиції: офіційний курс євро на середу встановлений на рівні 43,79 гривні за один євро, тобто гривня втратила 15 копійок, порівняно з попереднім показником.

www.unian.ua

Exit mobile version