Sparrow ujawnił warunki zwycięstwa Szachtara w dzisiejszym meczu z Dynamem

W najbliższą niedzielę, 27 października o godzinie 18:00 odbędzie się mecz Dynamo Kijów – Szachtar Donieck.

11 0

Zdjęcie – ukrfootball.ua

Jak podaje NBN, podając link do materiału z publikacji tematycznej „Ukraińska Piłka Nożna”, były Szachtar i napastnik reprezentacji Andrij Woroby ma własne zdanie na temat wyniku spotkania klubu Donieck z Dynamem Kijów w ramach 11. etapu ukraińskiej Premier League.

Były piłkarz uważa, że ​​faworytem narodowego „clásico” jest „Dynamo-Kijów”, zgodnie z walorami gry, które uzyskało przewagę 6 punktów (w tabeli rankingowej mistrzostw) nad Szachtarem, gdyż ten ostatni nie nie ;pokazali swój prawdziwy poziom gry.

Sparrow jest przekonany, że pomimo faktu, że liderzy kijowskiej drużyny nie wystartowali w pierwszych minutach meczu z Romą, ilość skumulowanego zmęczenia podróżą , a także brak czasu na pełną regenerację, na pewno wpadną w ręce Szachtara, nawet jeśli donieccy gracze będą posługiwali się utartym schematem „swojego futbolu”.

Były napastnik podsumował:

Wydaje mi się, że Szachtar będzie dominował, Dynamo cofnie się i spróbuje grać podczas przechwytów w kontratakach 8230; Jeśli Szachtar będzie długo grał w drugiej połowie, nie będzie to miało sensu. Pitmen [aby wygrać] od pierwszych minut muszą grać tak, jak przez ostatnie 15 minut przeciwko Arsenalowi.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Rebrov wypowiadał się na temat skuteczności gry Dovbika we włoskich Romach.