Arsenal bez Zinczenki nie utrzymał zwycięstwa nad Liverpoolem w meczu Premier League z dużą liczbą punktów (wideo)

Ukrainiec cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Arsenal i Liverpool remisują w centralnym meczu 9. rundy angielskiej Premier League (EPL) sezonu -2024/25. Mecz na Emirates Stadium w Londynie zakończył się wynikiem 2:2.

W 9. minucie meczu Bukayo Saka wyprowadził Kanonierów na prowadzenie. Merseysiders wrócili do gry w 18. minucie dzięki wysiłkom Virgila Van Dijka.

Ale gospodarze i tak schodzili na przerwę z przewagą punktową, bo Mikel Merino strzelił gola w 43. minucie.

Zespół Mikela Artety nie zdołał jednak utrzymać zwycięstwa. W 81. minucie Mohamed Salah zremisował dla drużyny Arne Slota.

Przypomnijmy, że ukraiński obrońca Kanonierów, Alexander Zinchenko, cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

< strong>Przegląd meczu „Arsenal” – „Liverpool”

Zostanie dodany wkrótce.

Po tym meczu Arsenal (18 punktów) zajmuje trzecie miejsce w Premier League. Liverpool (22 punkty) jest na drugim miejscu. Manchester City prowadzi w mistrzostwach (23 punkty).

W kolejnej rundzie Premier League Kanonierzy zmierzą się na wyjeździe z Newcastle 2 listopada, a Merseysiders zmierzą się z Brighton tego samego dnia.