„Everton” z Mikolenko w doliczonym czasie gry obronili się przed porażką w meczu Premier League (wideo)

Ukrainiec cały mecz spędził na boisku.< /p>

Everton Ukraiński obrońca Witalij Mykolenko zremisował u siebie z Fulham w meczu 9. kolejki rozgrywek liga angielska Premier League (EPL)sezon 2024/25. Mecz na stadionie Goodison Park w Liverpoolu zakończył się wynikiem 1:1.

Pierwsza połowa minęła bez żadnych bramek. Toffees mieli okazję objąć prowadzenie w 32. minucie – Dominic Calvert-Lewin strzelił gola gości, jednak po przejrzeniu powtórki wideo (VAR) uznano gola ze względu na spalonego.

Po golu przerwie klub z Merseyside stracił bramkę – były zawodnik Evertonu Alex Iwobi strzelił gola dla letnich mieszkańców w 61. minucie.

Jednak w doliczonym czasie podopieczni Seana Dyche'a zdołali uniknąć porażki – w 90+4. minucie Betu zremisował dla gospodarzy

Przypomnijmy, że Mikolenko znalazł się w wyjściowym składzie Evertonu i cały mecz rozegrał na boisku.

Recenzja meczu. „Everton” – „Fulham”

Zostanie dodane wkrótce.

Po tym meczu Everton (9 punktów) zajmuje 15. miejsce w Premier League. Fulham (12 punktów) zajmuje dziesiątą pozycję.

W kolejnej rundzie mistrzostw Anglii drużyna Mikolenki zmierzy się 2 listopada na wyjeździe z Southampton, a 4 listopada Fulham będzie podejmować Brentford z ukraińskim pomocnikiem Jegorem Jarmoluk.