„Bournemouth” z Zabarnym obronili punkt w ostatnich sekundach meczu Premier League z „Aston Villą” (wideo)

Ukrainiec cały mecz spędził na boisku.< /p>

BournemouthUkraiński obrońca Ilja Zabarny zremisował na wyjeździe z Aston Villą w meczu 9. runda angielskiej Premier League (EPL)sezon 2024/25. Mecz na stadionie Villa Park w Birmingham zakończył się wynikiem 1:1.

Pierwsza połowa meczu minęła bez żadnych bramek. Gospodarze mogli otworzyć wynik w 28. minucie, jednak po obejrzeniu powtórki wideo (VAR) bramka Johna McGinna została anulowana.

W drugiej połowie zespół Unaia Emery'ego zdołał objąć prowadzenie – w 76. minucie Ross precyzyjnie oddał strzał Barkleyowi.

Jednak w ostatnich sekundach meczu Wiśniom udało się uniknąć porażki. W doliczonym czasie gry w 90. + 6. minucie Evanilson doprowadził do remisu z podopiecznymi Andoniego Iraoli.

Przypomnijmy, że Zabarny znalazł się w wyjściowym składzie Bournemouth i grał do ostatniego gwizdka.

Recenzja meczu „Aston Villa” – „Bournemouth”

Zostanie dodana wkrótce.

Po tym meczu „Aston Villa” (18 punktów ) osiągnął trzecie miejsce w Premier League. Zespół Birmingham dzieli obecnie 5 punktów od obecnego lidera Manchesteru City. Bournemouth (12 punktów) awansowało na dziesiątą pozycję.

W kolejnej rundzie Premier League podopieczni Emery'ego zmierzą się 3 listopada na wyjeździe z Tottenhamem, a drużyna Zabarny'ego dzień wcześniej zmierzy się z Manchesterem City.