Niesamowita piękność: gwiazda futbolu strzeliła gola rowerem w Mistrzostwach Turcji (wideo)

Victor Osimhen strzelił naprawdę arcydzieło.

Nigeryjski napastnik Galatasaray Victor Osimhen strzelił wspaniałego gola w meczu 9. rundy mistrzostw Turcji z Antalyasporem.

Osimhen wszedł z ławki w 78. minucie meczu, a w przerwie drugiej połowy szalonym strzałem trafił w bramkę przeciwnika, przewracając się.

Wideo przedstawiające bramkę Osimhena rowerem< /h3>

„To był niesamowity gol. Dedykuję go naszemu trenerowi – dzisiaj są jego urodziny Nominacja do nagrody Puskasa za najlepszy gol? Oczywiście, że to był niesamowity gol, czemu nie” – powiedział Victor po meczu.

Ostatecznie goście odnieśli miażdżące zwycięstwo. wynik 3:0. Oprócz arcydzieła Osimhena, Mauro Icardi strzelił dublet dla Galatasaray.

Osimhen gra w drużynie Galatasaray wypożyczony z włoskiego Napoli do końca sezonu 2024/25. Dla tureckiego klubu 25-letni Nigeryjczyk ma już trzy gole i cztery asysty w pięciu meczach we wszystkich turniejach.

Galatasaray obecnie prowadzi w tabeli Mistrzostw Turcji z 25 punktami po dziewięciu meczach.