Messi strzelił hat-tricka w 11 minut i ustanowił rekord strzelecki Interu Miami (wideo)

Leo został najlepszym strzelcem w historii amerykańskiego klubu.

Gwiazdny argentyński napastnik Interu Miami Lionel Messi strzelił hat-tricka w meczu sezonu zasadniczego MLS przeciwko New England Revolution.

The 37-letni Argentyńczyk rozpoczął walkę na ławce rezerwowych, ale wszedł na boisko w 58. minucie z wynikiem 2:2.

Do końca spotkania Leo strzelił hat-tricka, a on strzelił wszystkie swoje gole w ciągu 11 minut – zajmując miejsca od 78. do 89. To Messi ustalił końcowy wynik meczu – 6:2 na korzyść drużyny z Miami.

Wideo przedstawiające hat-tricka Messiego

Pamiętaj, że gwiazda urugwajskiego napastnika Luis Suarez, który wcześniej grał razem z Messim w hiszpańskiej Barcelonie, również strzelił parę bramek w tym meczu.

Dzięki hat-trickowi Messi został królem strzelców w historii Interu Miami – strzelił 33 gole. Argentyńczyk wyprzedził Ekwadorczyka Leonardo Campanę, który ma 32 gole.

Leo strzelił 17 goli i zapewnił 10 asyst w 18 meczach dla Interu Miami w MLS w tym sezonie.

David's Club Beckham , dla którego gra także ukraiński obrońca Siergiej Krivtsov, zdobył 74 punkty w sezonie zasadniczym MLS, co jest rekordem mistrzostw.