Bayern pokonał Stuttgart w Bundeslidze hat-trickiem Kane'a w pierwszej połowie (wideo)

Zespół Vincenta Kompany'ego utrzymał pozycję lidera w mistrzostwach Niemiec.

Bayern miażdżąco pokonał Stuttgart w domowym meczu 7. rundy niemieckiej Bundesligi sezonu 2024/25 . Mecz na Allianz Arena w Monachium zakończył się wynikiem 4:0.

Zespół Vincenta Kompany'ego strzelił wszystkie cztery gole w drugiej połowie. Harry Kane strzelił hat-tricka, zdobywając wszystkie trzy gole w grze otwartej, a nie w rzutach karnych. Kolejny gol Kingsleya Comana.

Recenzja meczu „Bayern” – „Stuttgart”

Po tym zwycięstwie Bayern (17 punktów) nadal prowadzi w Bundeslidze, wyprzedzając RB Lipsk pod względem dodatkowych wskaźników. Stuttgart (9 punktów) spadł na dziewiątą pozycję w tabeli.

W kolejnej rundzie Bundesligi Monachium zmierzy się 27 października na wyjeździe z Bochum, a Szwabowie dzień wcześniej zmierzą się z Holstein Kiel.

Wcześniej oba kluby rozegrają mecze III rundy zasadniczej rundy Ligi Mistrzów. Bayern zagra na wyjeździe z Barceloną 23 października, a Stuttgart zagra na wyjeździe z Juventusem 22 października.