Liga Narodów: Polska i Chorwacja zorganizowały widowiskową galę punktacji, Portugalia nie była w stanie pokonać Szkocji

15 października odbędą się mecze IV rundy Grupy 1 Dywizji A Ligi Narodów. strong>Chorwacja (3:3) i Portugalia nie pokonały Szkocja (0:0).

Już w 5. minucie spotkania Piotr Zieliński objął prowadzenie dla Polaków. Chorwaci odpowiedzieli na to trzema bramkami na raz, które zdobyli od 19. do 26. minuty – bramki zdobyli Borna Sosa, Petar Sučić i Martin Baturina.

Przed przerwą Kadra wysiłkiem zmniejszyła przewagę Mikołaja Zalewskiego. Z kolei w 68. minucie Sebastian Szymański strzelił trzeciego gola przeciwko „w kratkę”, wyrównując wynik w konfrontacji.

Przypomnijmy, że Chorwaci zakończyli mecz w mniejszości – w 76. minucie zespół bramkarz Dominic otrzymał prostą czerwoną kartkę Livakovic. Polacy nie zdążyli jednak wykorzystać przewagi liczebnej i wywalczyć zwycięstwo.

Recenzja meczu Polska – Chorwacja

W równoległym meczu tego kwartetu Szkocja i Portugalia poradziły sobie bez strzelenia gola. Efektem jest bezbramkowy remis.

Nawiasem mówiąc, lider Portugalii Cristiano Ronaldo spędził cały mecz na boisku.

Recenzja meczu Szkocja – Portugalia< /strong>

< p>Zostanie dodane wkrótce.

Po czterech rundach Portugalia prowadzi w tej grupie z 10 punktami. Następne w kolejności są Chorwacja (7), Polska (4) i Szkocja (1).

W kolejnej rundzie Ligi Narodów Portugalczycy będą gospodarzami Polski, a Szkoci u siebie zmierzą się z Chorwacją. Mecze zaplanowano na 15 listopada.