Niemcy pokonały Holandię i wcześnie awansowały do ​​play-offów Ligi Narodów (wideo)

O zwycięstwie meczu decydowała zdobyta jedna bramka.

Reprezentacja Niemiec pokonała Holandię u siebie w 4. rundzie rundy grupowej Ligi Narodów< /strong> sezonu 2024/25. Mecz na Allianz Arena w Monachium zakończył się wynikiem 1:0.

Już w 2. minucie meczu napastnik Stuttgartu Jamie Leveling posłał piłkę do bramki gości gola, ale ten gol po przejrzeniu powtórki wideo (VAR) został anulowany ze względu na spalony.

Jednak w drugiej połowie 23-letni Lewelling nadal osiągnął swój cel i strzelił gola w swoim debiutanckim meczu dla drużyny narodowej. To jego gol w 64. minucie zapewnił drużynie zwycięstwo.

Recenzja meczu Niemcy – Holandia

Zostanie dodane wkrótce.

Dzięki temu zwycięstwu Niemcy prowadzą w grupie A3 z 10 punktami po czterech rundach i przed terminem awansowali do ćwierćfinału Ligi Narodów. Holandia z 5 punktami zajmuje drugie miejsce, wyprzedzając Węgry (5 punktów) pod względem dodatkowych wskaźników, które w równoległym meczu wyjazdowym pokonały Bośnię i Hercegowinę (0) z wynikiem 0:2.

W grupie Kolejna, piąta runda Ligi Narodów Niemcy zmierzą się z Bośniakami, a Holandia u siebie zmierzy się z Węgrami. Mecze zaplanowano na 16 listopada.