Albania pokonała Gruzję i jeszcze bardziej zaostrzyła walkę w grupie Ukrainy w Lidze Narodów (wideo)

Jeśli Ukraińcy pokonają Czechów, to wszystkie cztery drużyny będą miały tyle samo liczba punktów

Reprezentacja Albanii pokonała reprezentację Gruzji na wyjeździe w meczu 4. rundy. rundy grupowej Ligi Narodów sezonu -2024/25. Spotkanie w Tbilisi zakończyło się wynikiem 0:1.

Jedynego gola w tym spotkaniu Albańczycy strzelili na początku drugiej połowy. Autorem gola w 48. minucie był pomocnik Interu Mediolan Christian Asllani.

Recenzja meczu Gruzja – Albania

Zostanie dodana wkrótce.

Dzięki temu zwycięstwu Albania dogoniła Gruzję i Czechy w tabeli Grupy B1 – wszystkie trzy drużyny mają teraz po 6 punktów. Ukraina na razie wyprzedza Czechów z 3 punktami.

Jeśli drużyna Siergieja Rebrowa pokona dziś Czechów, wówczas wszystkie cztery drużyny w grupie będą miały taką samą liczbę punktów.

Tekst transmisja online meczu Ukraina – Czechydostępna jest na naszej stronie. Start o 21:45 czasu kijowskiego.

Zgodnie z nowym formatem Ligi Narodów uczestnik turnieju grupowego w Dywizji B, w którym rywalizuje reprezentacja Ukrainy, jeśli potrzeba: