Reprezentacja Hiszpanii odniosła zwycięstwo nad Danią i zajęła pierwsze miejsce w grupie Ligi Narodów (wideo)

Obecni mistrzowie Europy minimalnie pokonali swojego nieustępliwego przeciwnika.< /p

Reprezentacja Hiszpanii pokonała Danię u siebie w 3. rundzie grupowej Ligi Narodów sezonie 2024/25. Mecz w Murcji zakończył się wynikiem 1:0.

Drużyna Luisa de la Fuente dominowała na boisku, ale zwycięskiego gola zdołała zdobyć dopiero w 79. minucie . Autorem decydującego gola był Martin Subimendi.

Recenzja meczu Hiszpania – Dania

W kolejnym meczu trzeciej rundy tego kwartetu Serbia pokonała u siebie Szwajcarię (2:0).

Dzięki temu trudnemu zwycięstwu Hiszpania prowadziła w Grupie 4 Dywizji A Ligi Narodów z 7 punktami. Dania zajmuje drugie miejsce z 6 punktami. Serbia ma 4 punkty i jest trzecia. Szwajcaria (0) jest ostatnia.

W kolejnej czwartej rundzie Ligi Narodów obecni mistrzowie Europy będą gościć Serbię, a Dania zagra na wyjeździe ze Szwajcarią. Obydwa mecze odbędą się 15 października.