Wielka sensacja w Lidze Narodów: reprezentacja Anglii dramatycznie przegrała z Grecją na Wembley (wideo)

Zwycięski gol w doliczonym czasie gry pozwolił Grekom objąć prowadzenie w meczu grupy.

Reprezentacja Angliina legendarnym stadionie Wembley rewelacyjnie przegrała z Grecją (1:2) w meczu 3 – rundy grupowej Ligi Narodówsezon 2024/25 w Quartet B2.

Pierwsza połowa meczu minęła bez zdobytych bramek. Na początku drugiej połowy meczu Grecy otworzyli wynik – Evangelos Pavlidis zdobył bramkę w 49. minucie.

W 83. minucie Pavlidis mógł zwiększyć przewagę swojego zespołu, ale po obejrzeniu wideo powtórce (VAR), gol ten nie został uznany ze względu na spalonego.

W 87. minucie Trzy Lwy zdołały wrócić do gry – precyzyjny strzał oddał Jude Bellingham.

Jednakże to było daleko od końca. W doliczonym czasie gry, w 90+4. minucie, Pavlidis zdobył podwójną bramkę i zapewnił Grekom zwycięstwo.

Recenzja meczu Anglia – Grecja

Dodajemy, że po meczu zawodnicy greckiej drużyny złożyli hołd pamięci George'a Baldocka. Dzień wcześniej 31-letni grecki piłkarz znaleziono martwego w basenie.

W kolejnym meczu 3. rundy tej grupy reprezentant Finlandii drużyna przegrała u siebie z Irlandią 1:2

Tym samym po trzech rundach Grecja prowadzi w Grupie 2 Dywizji B Ligi Narodów z 9 punktami. Anglia jest na drugim miejscu z 6 punktami. Irlandia jest trzecia – 3 punkty. Finlandia (0) jest ostatnia.

W następnej rundzie Anglia zmierzy się na wyjeździe z Finlandią, a Grecja będzie gościć Irlandię. Obydwa mecze zaplanowano na 13 października.