Premier League: Chelsea w większości nie wykończyła Nottingham, Aston Villa i Manchester United podzieliły się punktami

Odbyły się jeszcze dwa mecze siódmej rundy Mistrzostw Anglii w piłce nożnej.

W meczach 7. rundy angielskiej Premier League (EPL) sezonu 2024/25 drużynie Chelsea nie udało się pokonali Nottingham(1:1), a Aston Villę i Manchester Unitednie udało się wyłonić najsilniejszego ( 0:0).

W 49. minucie Nottingham otworzyło wynik dzięki Chrisowi Woodowi. Wkrótce londyńczycy wyrównali – w 57. minucie Noni Madueke zdobyła bramkę.

W 78. minucie goście byli w mniejszości – drugą żółtą kartkę dostał James Ward-Prowse.

The Blues nie zdołali jednak wykorzystać przewagi liczebnej i wywalczyć zwycięstwo.

Ukraiński skrzydłowy Chelsea Michaił Mudryk wszedł na boisko w 90. minucie zamiast Jadona Sancho, zamiast Jadona Sancho, na boisko z ławki rezerwowych, ale nie miał czasu na oddanie strzału niezapomniane wrażenie.

Chelsea (14 punktów) zajmuje czwarte miejsce w mistrzostwach Anglii, 4 punkty za liderem Liverpoolem. Nottingham jest dziewiąte z 10 punktami.

W meczach ósmej rundy Premier League, które odbędą się po przerwie międzynarodowej, 20 października Chelsea zmierzy się na wyjeździe z Liverpoolem, a dzień później Nottingham będzie gościć Crystal Palace.

Recenzja meczu „ Chelsea – Nottingham

Aston Villa i Manchester United nie strzeliły goli w równoległej grze. Zespół Birmingham zajmuje piąte miejsce w Premier League z 14 punktami, a Czerwone Diabły są na 14. miejscu z 8 punktami.

W kolejnej rundzie podopieczni Unaia Emery'ego zmierzą się 19 października na wyjeździe z Fulham. , a drużyna Erica 10, Haga, tego samego dnia będzie gościć Brentford z ukraińskim pomocnikiem Jegorem Jarmolukiem.

Recenzja meczu „Aston Villa” – „Manchester United”