Gol Dovbika nie pomógł Romie pokonać outsidera Serie A (wideo)

Rzymianie stracili punkty w meczu z Monzą. < /p>

Roma zremisowała z Monzą w meczu 7. rundy włoskiej Serie A sezonu – 2024/25. Mecz na stadionie Brianteo zakończył się wynikiem 1:1.

Pierwsza połowa meczu minęła bez bramek. W 61. minucie Rzymianie otworzyli wynik – ukraiński napastnik Artem Dovbik po spektakularnym solowym biegu zza pola karnego celnie oddał strzał w dalszy dolny róg.

Jednakże , drużyna Iwana Juricza nie mogła utrzymać zwycięstwa. W 70. minucie Dani Mota strzelił gola, który przyniósł gospodarzom remis.

Przypomnijmy, że Dovbik grał od pierwszych minut i cały mecz spędził na boisku. W sezonie Serie A strzelił trzy gole w siedmiu meczach.

Recenzja meczu „Monza” – „Roma”

Po tym meczu Roma z 10 punktami zajmuje 9. miejsce w tabeli Serie A Monza znajduje się w strefie spadkowej na 19. pozycji z dorobkiem 4 punktów.< /p>

W ósmej rundzie mistrzostw Włoch, która odbędzie się po przerwie reprezentacyjnej, 20 października drużyna Dovbika zmierzy się z Interem. Dzień później Monza zagra na wyjeździe z Weroną.