Bayernowi w szalonym meczu Bundesligi nie udało się utrzymać zwycięstwa nad Eintrachtem Frankfurt sześcioma bramkami (wideo)

Frankfurt zremisował w ostatnich minutach meczu.

Bawariazremisowała na wyjeździe z Eintrachtemw centralnym meczu 6. rundy niemieckiej Bundesligi ligi Sezon 2024/25. Mecz we Frankfurcie zakończył się wynikiem 3:3.

W 15. minucie meczu monachijska drużyna otworzyła wynik – bramkę zdobył Kim Min-jae po podaniu Thomas Muller.

Gospodarze odpowiedzieli bramkami Omara Marmusha i Yugo Ekitike odpowiednio w 22. i 35. minucie.

Zespoły schodziły na przerwę z równym wynikiem, a Dayot Upamecano strzelił gola dla Bayernu w 38. minucie.< /p>

Zaraz po przerwie zespół Vincenta Kompany'ego objął prowadzenie dzięki wysiłkom Michaela Olise'a. Jednak monachijskiej drużynie nie udało się utrzymać zwycięstwa – w 90. + 4. minucie Marmus zdobył podwójną bramkę, która uratowała frankfurcką drużynę przed porażką.

Recenzja meczu „Eintracht” – „ Bayern”

Bawaria (14 punktów) prowadzi w Bundeslidze, wyprzedzając RB Lipsk pod względem dodatkowych wskaźników. Na trzecim miejscu pozostał Eintracht (13 punktów).

W kolejnej rundzie mistrzostw Niemiec, która odbędzie się po przerwie reprezentacyjnej, Bayern podejmie 19 października Stuttgart. Tego samego dnia Eintracht Frankfurt zagra na wyjeździe z Bayerem.