Tottenham pokonał Manchester United w głównym meczu 6. kolejki Premier League (wideo)

"Spurs" gola w meczu przeciwko Czerwonym Diabłom trzy gole bez odpowiedzi.

Tottenhampokonał Manchester Unitedw centralnym meczu 6. rundy ligi angielskiej Premier League (EPL)sezon 2024/25. Mecz na stadionie Old Trafford w Manchesterze zakończył się wynikiem 0:3.

Już w trzeciej minucie meczu Spurs wyszli na prowadzenie – Brennan Johnson trafiła na pusty róg bramki po dośrodkowaniu Micky'ego van de Vena.

Przed przerwą Mancunians pozostali w mniejszości – Bruno Fernandes w 42. minucie dostał czerwoną kartkę i został wyrzucony z boiska za faul James Maddison.

W drugiej połowie podopieczni Angelosa Postecoglou wykorzystali przewagę liczebną i dwukrotnie strzelili gola Czerwonym Diabłom. W 47. minucie po odbiciu bramkę zdobył Dejan Kulusevski.

Z kolei w 77. minucie końcowy wynik meczu ustalił Dominic Solanke, który po rzucie rożnym wpuścił piłkę do bramki główką, którą zdobył Pape Matar Sarr.

Recenzja meczu „Manchester United” – „Tottenham”

Zostanie dodana wkrótce.< /p>

Po tym zwycięstwie „Tottenham” „Z 10 punktami awansował na ósme miejsce w Premier League. Manchester United zajmuje 12. pozycję z 7 punktami.

W kolejnej rundzie mistrzostw Anglii Spurs zmierzą się z Brighton na wyjeździe 6 października, a drużyna Erika ten Haga zagra tego samego dnia na wyjeździe. walczyć z Aston Villą.