„Girona” z Cygankowem nie utrzymała zwycięstwa nad „Celtą” w meczu o mistrzostwo Hiszpanii (wideo)

Pasja bez zwycięstwa Girony w przykładzie trwało do czterech meczów.

GironaUkraiński pomocnik Wiktor Cygankow zremisował na wyjeździe z Celtą Vigo strong>w meczu 8. rundy hiszpańskiej La Liga sezonu 2024/25. Mecz w mieście Vigo zakończył się wynikiem 1:1.

Zespół Michela otworzył wynik pod koniec pierwszej połowy – gola strzelił Yangel Herrera. Daley Blind strzelił asystę.

Katalończycy nie byli jednak w stanie utrzymać zwycięstwa. W drugiej połowie gospodarze odbili się i uniknęli porażki – w 81. minucie Iago Aspas strzelił gola po podaniu Williota Svedberga.

Przypomnijmy, że Cygankow znalazł się w wyjściowym składzie Girony i zagrał cały mecz.

Zauważ, że Cygankow był w wyjściowym składzie Girony i rozegrał cały mecz.

Recenzja meczu „Celta” – „Girona”

Zostanie dodana wkrótce.

Tym samym passa bez zwycięstwa drużyny Girony w mistrzostwach Hiszpanii trwała aż cztery mecze.

Po tym meczu Girona zajmuje 12. miejsce w La Liga z 9 punktami. Celta zajmuje dziewiąte miejsce z 10 punktami.

W kolejnej rundzie La Liga drużyna Tsygankowa zmierzy się z Athletic Bilbao 6 października, a Celta dzień wcześniej zagra na wyjeździe z Las Palmas.