Barcelona odniosła siódme zwycięstwo z rzędu i umocniła się na prowadzeniu w mistrzostwach Hiszpanii (wideo)

Zespół Hansiego Flicka nie stracił jeszcze ani punktu w obecnej Primera Division remis.< /strong>

Barcelonapokonała Getafe u siebie w 7. rundzie hiszpańskiej La Liga sezon – 2024/25. Mecz na Estadio Olimpico w Barcelonie zakończył się wynikiem 1:0.

Jedynego gola w tym spotkaniu Błękitni Granaty strzelili w połowie pierwszej połowy. W 19. minucie Robert Lewandowski trafił do bramki przeciwnika po tym, jak bramkarz gości gości David Soria popełnił błąd po dośrodkowaniu z flanki Julesa Kounde.

Recenzja meczu Barcelona – Getafe

strong>

Zespół Hansiego Flicka odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu na początku sezonu La Liga i prowadzą w tabeli z 21 punktami, wyprzedzając Real Madryt o 4 punkty. Getafe (4 punkty) jest na przedostatnim miejscu.

W kolejnej rundzie Barcelona zmierzy się 28 września na wyjeździe z Osasuną. Tego samego dnia Getafe podejmie Alaves.