Manchester City po walce z Arsenalem wygrał mecz Pucharu Ligi Angielskiej (wideo)

Drużyna Pepa Guardioli poradziła sobie z Watfordem i dotarł do 1/8 finału.

Manchester Citypokonał Watfordw meczu u siebie 1/16 finału ligi angielskiej Ligi pucharowe. Spotkanie na stadionie Etihad w Manchesterze zakończyło się wynikiem 2:1.

Po tym, jak kibice City remisowaliw niezwykle dramatycznym meczu Premier League mecz 22 września strong>z Arsenalem, 24 września z Hornets zgodnie z oczekiwaniami na mecz wyszedł półrezerwowy skład.

Mimo to drużynie Pepa Guardioli udało się zwyciężyć i awansować do kolejnej rundy turnieju.

Już w piątej minucie Jeremy Doku zdobył bramkę, a w 38. minucie Mateus Nunes podwoił prowadzenie City. Goście odpowiedzieli w 86. minucie golem Toma Ince'a, ale nie wystarczyło im więcej.

Recenzja meczu „Manchester City” – „Watford”

Manchester City swój kolejny mecz rozegra 28 września na wyjeździe w Premier League z Newcastle, po czym rozegrają sky blues na wyjeździe ze Slovanem 1 października” z Bratysławy w drugiej rundzie Ligi Mistrzów.