Asysta Mudryka pomogła Chelsea zniszczyć klub czwartej ligi w Pucharze Ligi Angielskiej (wideo)

"Niebieski” bez problemu wywalczyli sobie bilet do 1/8 finału.

Chelseana własnym boisku pokonała reprezentantkę League 2 (czwartą najsilniejszą ligę angielską – ok.) Barroww 1/16 finału Pucharu Ligi Angielskiej. Spotkanie na Stamford Bridge w Londynie zakończyło się wynikiem 5:0.

Zespół Enzo Mareschiego zapewnił sobie zwycięstwo w pierwszej połowie. Dublet strzelił Christopher Nkunku, a gola samobójczego strzelił także bramkarz gości Paul Farman.

Na początku drugiej połowy The Blues strzelili czwartego gola. Ukraiński skrzydłowy Michaił Mudryk asystował przy pustej siatce Pedro Neto.

Nkunku wykończył mecz w 75. minucie, zdobywając tym samym hat-tricka.

Mudryk wszedł do wyjściowego składu Chelsea i rozegrał cały mecz.

Przypomnijmy, że Michaił ostatnie dwa mecze londyńczyków w Premier League spędził na ławce rezerwowych.