RBC- Ukraina informuje o tym prośbami o wynik meczu.

Gole: Ferreira, 53, Shabanov, 68

Viluchenya: Sukhoruchko, 45+1 (LB, karta przyjaciela)

< p>

Władcy przejęli kontrolę piłki od pierwszych Khvylinów. Na debiucie „żółto-czarni” zorganizowali pierwszy moment, gdy Smirny uderzył głową w rękę Miechanowa po dośrodkowaniu Bezerriego. I oś ofensywnego, niebezpiecznego epizodu wina w XX wieku – Dzhevani, przedarł się z daleka, ale brama młotka przeszła na kutovy.

Nowy spadek aktywności spadł na koniec pierwszej połowy. Siła Miechanowa kolejnym ciosem z dużej odległości przechytrzyła Bezerrę. I wtedy Suchoruczko stał się antybohaterem „lelek”. Napastnik „Lewego Brzegu” w trzy minuty zabrał dwóch „girczyczników” i pozbawił gości mniejszości.

Przewidywano, że druga połowa zacznie się pod kontrolą „Oleksandrii”. Zwolennicy Rusłana Rotana przeprowadzili serię ataków i dość szybko otworzyli rakiety. Na 53. linii Krawczenko pokonał Kutowyja z Filippowa, obrońcy minęli wejście na pole karne i strzelili na głowę Ferreiry – 1:0.

Po bramce „Żowto-Chorni” kontynuował atak. Oś Dżevani wdarł się w pole karne i przedarł się pod poprzeczką – Miechanow przyszedł zareagować na zbliżający się cios. Ale w 68. wieku „lelek” nie odwrócił się i bramkarz. Tse Shabanov z linii bramkowej zamknął bramkę po rzucie rożnym.

Ostatnia sekwencja meczów stała się formalnością. „Oleksandria” z zimną krwią doprowadziła mecz do zwycięstwa i od razu została liderem mistrzostw (15 punktów). „Liwiusz Bereg” stracił dolną połowę turniejowej tabeli (6 punktów).