Dynamo nie poradziło sobie z Rukhiem, tracąc po raz pierwszy w sezonie UPL punkty (wideo)

Zespółom nie udało się trafić w bramkę.

Kijów Dynamo i Lwów Ruch zremisowały w meczu 7. rundy ukraińskiej Premier League (UPL) sezonu -2024/25. Mecz na stadionie Dynamo imienia Walerija Łobanowskiego w Kijowie zakończył się wynikiem 0:0.

W pierwszej połowie piłka nie znalazła się w siatce żadnego z zawodników zespół. Po przerwie „żółto-czarni” mogli objąć prowadzenie, jednak gol Igora Krasnopira w 50. minucie po obejrzeniu powtórki wideo (VAR) został anulowany ze względu na spalony.

W środku meczu w drugiej połowie meczu piłkarze Lwowa i Kijowa wymieniali ciosy w ramę bramki, jednak przed końcowym gwizdkiem wynik na tablicy wyników nie uległ zmianie.

Recenzja meczu „Dynamo” ” – “Rukh”

Dynamo po raz pierwszy straciło punkty w bieżącym losowaniu UPL. Podopieczni Aleksandra Szowkowskiego prowadzą UPL z 16 punktami, wyprzedzając Aleksandrię pod względem dodatkowych wskaźników. „Rukh” jest na czwartej pozycji z 11 punktami.

W kolejnej rundzie mistrzostw Ukrainy „biało-niebieskie” zmierzą się 29 września na wyjeździe z „Lewym Brzegiem”. Tego samego dnia Rukh zmierzy się z Kolosem.

Dodajmy, że swój kolejny mecz Dynamo rozegra w środę, 25 września, z Romanem Lazio w pierwszej rundzie zasadniczej rundy Ligi Europy .