Reprezentacja Ukrainy przegrała z Albanią w meczu otwarcia Ligi Narodów 2024/25 (wideo)

Zespół Siergieja Rebrowa strzelił pierwszy, ale ostatecznie przegrał.< /p>

Reprezentacja Ukrainy przegrała z reprezentacją Albanii w meczu 1. rundy grupowej Ligi Narodów< /strong> sezonu 2024/25 . Mecz na stadionie Epet Arena w Pradze w Czechach zakończył się wynikiem 1:2.

W pierwszej połowie zespoły stworzyły kilka okazji do zdobycia bramki, nie udało im się otworzyć bramki wynik na tablicy wyników.

Zaraz po przerwie „niebiesko-żółci” wyszli na prowadzenie – w 49. minucie Efim Konoplya uderzył zza pola karnego w najbliższy róg po podaniu Witalija Mykolenki z lewej flanki.

Albańczycy jednak bardzo szybko się odbili. W 54. minucie Ardian Ismaily po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i kilku zbiórkach w końcówce posłał piłkę do bramki.

Albania objęła prowadzenie w 66. minucie. Yasir Asani został pozostawiony bez obrońców i strzelił do bramki Anatolija Trubina po dośrodkowaniu Raya Manayi z lewej flanki.

Siergiej Zespół Rebrowa próbował uniknąć porażki, ale nie udało się.

Recenzja meczu Ukraina – Albania

Zostanie dodane wkrótce.

< p>W kolejnym meczu otwarcia kwartetu B1 reprezentacja Gruzji zniszczyła drużynę Czech wynikiem 4:1.

W drugiej rundzie kwartetu B1 Ligi Narodów Ukraińcy zagrają na wyjeździe we wtorek, 10 września, także w Pradze, spotykając się z Czechami. Tego samego dnia Albania podejmie Gruzję.