Gruzja rozgromiła Czechy w meczu otwarcia Ligi Narodów w grupie reprezentacji Ukrainy (wideo)

Zespół Willy'ego Sagnola nie pozostawił przeciwnikowi szans.

Reprezentacja Gruzji pokonała reprezentację Czech w meczu u siebie 1. rundy grupowej Rundy Narodów Liga sezonu 2024/25. Mecz kwartetu B1 w Tbilisi zakończył się wynikiem 4:1.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 33. minucie – rzut karny wykorzystał Khvicha Kvaratskhelia.

Po przerwie Gruzja doprowadziła sprawę do porażki – celnymi strzałami strzelili Giorgi Chakvetadze, Georges Mikautadze i Giorgi Kochorashvili.

Czesi byli w stanie odpowiedzieć jedynie bramką Lukasa Kalwacha w 80. minuta meczu.

Przegląd meczu Gruzja – Czechy

W kolejnym meczu pierwszej rundy tego kwartetu reprezentacja Ukrainy zmierzy się w Pradze z Albanią. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:45 czasu kijowskiego. Tekst transmisja online meczu Ukraina – Albania jest dostępny na naszej stronie.

W drugiej rundzie Gruzja 10 września na wyjeździe zmierzy się z Albanią, a Ukraina będzie walczyć z Czechami Republiki tego samego dnia.