„Krivbass” przegrał z „Betisem” w pierwszym meczu play-offów kwalifikacji Ligi Konferencyjnej (wideo)

Zespół Jurija Verniduba nie odpowiedział na dwa stracone gole hiszpańskiego klubu.

Krivorozhsky Krivbass został pokonany przez hiszpański Betis w pierwszym meczu rundy kwalifikacyjnej play-off Ligi Konferencyjnej 2024/2024/25 sezon. Mecz w słowackich Koszycach zakończył się wynikiem 0:2.

Reprezentant La Liga objął prowadzenie w 13. minucie meczu. Chimi Avila wbił piłkę w bramkę z bliskiej odległości po tym, jak bramkarz Krzywego Rogu Andrey Klishchuk odbił przed siebie strzał z dystansu Sergio Altimiry.

Na początku drugiej połowy podopieczni Manuela Pellegriniego wzmocnili prowadzenie w partyturze. W 62. minucie Rodri wszedł w pole karne Krywbasu z prawej flanki i posłał piłkę w dalszy róg.

Zespół Jurija Werniduba nie był w stanie odpowiedzieć przynajmniej jednym golem na dwa niecelne gole przeciwnika .

Recenzja meczu „Kryvbas” – „Betis”

Zostanie dodana wkrótce.

Rewanż odbędzie się odbędzie się w czwartek 29 sierpnia na stadionie „Benito Villamarin” w Sewilli. Gwizdek startowy zabrzmi o godzinie 22:00 czasu kijowskiego.

Zwycięzca konfrontacji awansuje do głównej fazy Ligi Konferencyjnej, a przegrana drużyna zostanie wyeliminowana z europejskich rozgrywek.