Dynamo przed rozpoczęciem kwalifikacji do Ligi Mistrzów przegrało z klubem z Bundesligi (wideo)

"Biały i niebieski” w produktywnym meczu testowym przegrali z berlińską „Unią”.

Dynamo Kijów zostało pokonane przez berlińską „Unię”w ostatnim meczu towarzyskim na zgrupowaniu w Austrii . Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3.

Niemiecki klub objął prowadzenie w 14. minucie – Benedikt Hollerbach wykorzystał rzut karny. W 34. minucie „biało-niebieskie” wyrównało się – bramkę zdobył Vladislav Vanat.

Po przerwie reprezentant Bundesligi ponownie wyszedł na prowadzenie – w 67. minucie bramkę zdobył Chris Bedia. Kijowskiej drużynie udało się jednak po raz drugi przywrócić równowagę w meczu – w 83. minucie celny strzał Samba Diallo oddał celny strzał.

Rozstrzygnięcie meczu nastąpiło w doliczonym czasie gry. W 90. + 1. minucie zwycięstwo berlińczykom zapewniła bramka Jordana Cibacho.

Recenzja meczu „Dynamo” – „Unia”

Wcześniej na zgrupowaniu Dynamo zremisowało z Niemcem Paderborn (0:0) i Schalke (2:2), a także pokonało Duńczyka Brondby (4:0) i południowoafrykańskie Mamelodi Sundowns (1:0). .

Mecz z „Unią” był ostatnim meczem „biało-niebieskich” przed rozpoczęciem nowego europejskiego sezonu. Już we wtorek 23 lipca drużyna Aleksandra Szowokowskiego rozegra pierwszy mecz drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów z serbskim Partizanem.

Pierwszy mecz będzie nominalnie meczem u siebie wicemistrza Ligi Mistrzów Ukrainie i odbędzie się w Lublinie. Zespoły rozegrają rewanżowy mecz 31 lipca w Belgradzie.

Wcześniej informowaliśmy, że określono wszystkie pary na drugą rundę kwalifikacyjną Ligi Mistrzów.