Hiszpania – Francja: transmisja online meczu półfinałowego Euro 2024

Reportaż tekstowy z pierwszego meczu półfinałowego Mistrzostw Europy w piłce nożnej. < /p>

We wtorek 9 lipca odbędzie się pierwszy mecz półfinałowy Euro 2024, w którym reprezentacje Hiszpanii > i Francja będą walczyć o awans do finału.

Drużyny zagrają na Allianz Arena w Monachium. Gwizdek startowy zabrzmi o godzinie 22:00 czasu kijowskiego.

Hiszpania w fazie grupowej mistrzostw Europy pokonała Chorwację (3:0), pokonała Włochy (1:0) iwygrałaalbania (1:0). W 1/8 finału „Czerwona Furia” pokonała Gruzję (4:1), a następnie w ćwierćfinale, w ostatnich minutach dogrywki, wyrwała ją gospodarzowi mistrzostw kontynentalnych, Niemcom (2:1) bilet do półfinału.

Francja w rundzie grupowej Euro pokonała Austrię (1:0), zremisowała z Holandią (0:0) i przegapiła zwycięstwo nad Polską (1:1), po czym w 1/8 finału wyrwało zwycięstwo nad Belgią (1:0), a w ćwierćfinale w rzutach karnych pokonałoPortugalię (0 :0, kar. 5:3).

Zwycięzca meczu Hiszpania – Francja w finale Euro 2024 zagra ze zwycięzcą meczu Holandia – Anglia, który odbędzie się w środę 10 lipca.

Twoją uwagę przykuwa internetowa transmisja tekstowa meczu Hiszpania – Francja.