Bramka Krivtsova nie pomogła Interowi Miami uniknąć miażdżącej porażki w mistrzostwach MLS (wideo)

Ukraiński obrońca strzelił pierwszego gola w sezonie dla amerykańskiego klubu.

Inter Miami przegrał ukraińskiego obrońcę Siergieja Krivtsova z Cincinatti w meczu 23. rundy sezonu zasadniczego MLS. Mecz zakończył się wynikiem 6:1.

Już w 10. minucie spotkania Yuya Kubo wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W 21. minucie klub Davida Beckhama wyrównał – Krivtsov strzelił głową po rzucie rożnym.

Dla 33-letniego Ukraińca to pierwszy gol w sezonie dla Interu Miami. Rozegrał 17 meczów w obecnych rozgrywkach MLS.

Gol Siergieja nie pomógł jednak jego drużynie zdobyć w tym meczu choćby punktu. Zespół Miami stracił jeszcze pięć bramek i poniósł miażdżącą porażkę.

Przypomnijmy, że od 62. minuty goście grali w mniejszości: Sergio Busquets dostał żółtą kartkę, ale zaczął się kłócić z sędzią i zobaczył przed nim druga żółta kartka.

Dodamy, że lider Miamians Lionel Messi nie brał udziału w tym meczu, ponieważ obecnie występuje w Pucharze Ameryki 2024. w reprezentacji Argentyny.

Relacja z meczu „Cincinatti” – „Inter” Miami

Po tej porażce Inter Miami z 47 punktami po 23 meczach spadł na drugie miejsce Konferencji Wschodniej, tracąc czołowe miejsca w rankingach „Cincinatti” (48 punktów, 22 mecze).

Zespół Krivtsova kolejny mecz rozegra 18 lipca u siebie z „Toronto” w ramach kolejnego mistrzostwa MLS.