Oczekuje się, że w pierwszej kolejności gruntownie przetestowane zostaną usługi Army+ opracowane przez Centrum Skalowania Rozwiązań Technologicznych Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych, a dopiero później personel wojskowy uzyska dostęp do państwa aplikacja jednak coś już wiadomo.
11 0
Zdjęcie – zsu.gov.ua
O tym, że aplikacja ta zostanie wkrótce rozpowszechniona wśród całego ukraińskiego personelu wojskowego, co umożliwi odpowiednie poprawki, bazując na uwagach i propozycjach obrońców, pisze NBN, powołując się na wyjaśnienia zastępcy szefa MON w kwestiach rozwoju/transformacji cyfrowej i cyfryzacji Ekateriny Czernorenko, wyemitowane na kanale YouTube Army-TV.< /p>
Według Czernorenki Gabinet Ministrów musi przyjąć odpowiednią uchwałę, „aby dowódcy się nie martwili”, a dopiero wtedy resort obrony wyda rozkaz zezwalający na instalację „Armii+” dla całego personelu, „obejmując” w ten sposób personel wojskowy informacją „na” poziomie całej brygady.”
Zastępca Szefa MON podkreślił:
< p>Zapewnimy taką ochronę, w przeciwnym razie funkcjonalność nie będzie działać poprawnie.
Ponadto stan aplikacja umożliwi żołnierzom Ukraińskich Sił Zbrojnych dostęp do 11 rodzajów raportów, w tym wszystkich rodzajów urlopów i dokumentacji, niezbędnych do przesłania w celu odzyskania sił i zdrowia.
O tym, co należy zrobić, pisaliśmy już wcześniej jeśli informacje o rezerwacji nie są dostępne w „Rezerwuj+”.






























