Reprezentantce Anglii sensacyjnie nie udało się pokonać Danii w meczu drugiej rundy Euro 2024 (wideo)

Drużyna Garetha Southgate'a straciła pierwsze punkty na Mistrzostwach Europy.< /p>

Reprezentacje Danii i Anglii zremisowały w meczu drugiej rundy Grupy C turnieju finałowego Euro 2024. Mecz na Frankfurt Arena we Frankfurcie zakończył się wynikiem 1:1.

Zespół Garetha Southgate'a objął prowadzenie w 18. minucie meczu – precyzyjny strzał Harry'ego Kane'a spoza pola karnego

W 34. minucie Duńczykom niespodziewanie udało się wrócić – gola strzelił Morten Julmann potężnym strzałem z dystansu lewy dolny róg, który odbił się od słupka

Recenzja meczu Dania – Anglia

Zostaną dodane wkrótce.

W kolejnym meczu drugiej rundy kwartetu C reprezentacja Słowenii przegapiła zwycięstwo nad Serbią (1:1) w ostatnich sekundach.

Na początku mistrzostw kontynentalnych Dania zremisowała ze Słowenią (1:1), a Angliapokonała Serbię (1:0).

Tak więc po po dwóch rundach Anglia prowadzi z kwartetem 4 punktów. Następne w kolejce są Słowenia i Dania (po 2 punkty). Serbia jest na ostatnim miejscu z jednym punktem.

W finale W trzeciej rundzie fazy grupowej Anglia zmierzy się ze Słowenią, a Dania z Serbią. Obydwa mecze odbędą się 25 czerwca (start o godzinie 22:00 czasu kijowskiego).

Dwa najsilniejsze zespoły z każdego kwartetu oraz czterech najlepszych zdobywców trzecich miejsc awansują do 1/1/1/2 8 finałów.