Hiszpania – Włochy: transmisja online meczu Euro 2024

Tekst relacji z meczu drugiej rundy Grupy B Mistrzostw Europy Mistrzostwa w piłce nożnej<

W czwartek 20 czerwca reprezentacje Hiszpanii i Włoch zmierzą się w meczu drugiej rundy Grupy B turnieju finałowego Euro 2024 strong>.

Walka odbędzie się w AufSchalke Arena w Gelsenkirchen. Gwizdek startowy zabrzmi o godzinie 22:00 czasu kijowskiego.

W pierwszej rundzie mistrzostw kontynentalnych Hiszpania pokonała Chorwację (3:0), a Włochy zwyciężyły nad Albanią (2:1).

Pamiętaj, że Hiszpania i Włochy spotkały się w meczu półfinału Euro 2020, który odbył się w 2021 roku ze względu na pandemię koronaawirusa. Następnie Squadra Azzurra wywalczyła zwycięstwo w rzutach karnych, po czym w finale na stadionie Wembley w Londynie pokonała Anglię w rzutach karnych.

W kolejnym meczu drugiej rundy kwartetu B reprezentant Albanii drużyna w ostatnich minutach zremisowała z Chorwacją (2:2).

Dwa najsilniejsze zespoły z każdego kwartetu, a także czterech najlepszych zdobywców trzecich miejsc, awansują do 1/8 finału.

Tekst online dla wasza uwaga -transmisja meczu Hiszpania – Włochy.