Głośna sensacja: Słowacja pokonała Belgię w grupie reprezentacji Ukrainy na Euro 2024 (wideo)

Dwa gole Belgii nie zostały uznane po interwencji VAR.

Słowacka reprezentacja rewelacyjnie pokonała belgijską drużynę w meczu pierwszej rundy grupy E finałowej części Euro 2024. Mecz na Frankfurt Arena we Frankfurcie zakończył się wynikiem 0:1.

Jedynego gola w tym spotkaniu Słowacy strzelili w 7. minucie. Autorem decydującego uderzenia punktowego był Ivan Shrants.

Belgowie mieli wiele szans, aby przynajmniej uniknąć porażki, ale nie udało im się przypieczętować bramki przeciwnika. W drugiej połowie po przejrzeniu powtórki wideo (VAR) dwa gole Romelu Lukaku nie zostały uznane ze względu na spalony i zagranie ręką.

Przegląd meczu Belgia – Słowacja

Zostaną dodane wkrótce.

W kolejnym meczu pierwszej rundy Quartetu E reprezentacja Ukrainy niszczycielsko przegrała z Rumunią z wynikiem 0: 3.

< p>Zobacz też:Piłka nożna Euro 2024: harmonogram i wyniki wszystkich meczów turnieju

Tym samym po pierwszej rundzie liderem grupy są Rumunia i Słowacja, które zdobyły po trzy punkty. Belgia i Ukraina w tabeli mają zera.

Dwie najsilniejsze drużyny z każdego kwartetu, a także cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc, awansują do 1/8 finału Mistrzostw Europy.