Site icon GEO Polityka

Madonna mocno wspierała ukraińskie dzieci

Madonna miała nadzieję, że świat będzie odpowiedni dla potrzeby ochrony dzieci obszary Yini. Dzherelo: instagram.com/madonna

Amerykańska piosenkarka Madonna niespodziewanie wypowiedziała się w sprawie wsparcia dla ukraińskich dzieci cierpiących na rosyjską chorobę inwazja. WomanEL informuje o tym, powołując się na Instagram celebrytki. Performerka opublikowała wzruszający i rozdzierający serce film, na którym widać sceny cierpień dzieci z całego świata z powodu wojny.

Madonna podkreśliła, że ​​najmniejsi z nas nie powinni cierpieć, bez względu na okoliczności. Przypomniała, że ​​15 czerwca w Szwajcarii odbędzie się Szczyt Pokojowy poświęcony zakończeniu wojny na Ukrainie i powrocie ponad 19 tysięcy ukraińskich dzieci oddzielonych od rodzin i deportowanych do Rosji.

Tam, gdzie jest konflikt, cierpią dzieci. Ukraina, Palestyna, Izrael, Jemen, Syria, Nigeria, Kongo, Malawi… Lista jest długa. Być może nie ze wszystkim się zgodzimy. Modlę się jednak, aby wszyscy zgodzili się, że nasze dzieci wymagają ochrony. Jestem za pokojem dla wszystkich dzieci na całym świecie. Na całym świecie. I nigdy nie przestanę! Mam nadzieję, że dołączycie do mnie

– napisała gwiazda.

To nie pierwszy raz, kiedy Madonna wyraża poparcie dla Ukrainy. W październiku 2023 roku piosenkarka wystąpiła na scenie z ukraińską flagą, demonstrując swoją solidarność z narodem ukraińskim.

Nawiasem mówiąc, Madonna niedawno założyła ukraińską markę na wystawę sztuki swojego syna.

Źródło informacji

Exit mobile version