Site icon GEO Polityka

Już 11 czerwca nowe karty combo PixelTap, które przyspieszą proces wydobywania monet

Jak gratis w nowym gru PixelTap od Pixelverse, Dzherelo: kobietaEL

Niedawno czołowi programiści Pixelverse zaprezentowali swoje unikalne dzieło – cyberpunkową grę PixelTap. Innowacyjny projekt na Telegramie zapowiada się bardzo obiecująco, a ci, którym udało się w niego zagrać, przekonali się, jak łatwo i szybko można zarobić tokeny $Pixfi. Chcesz otrzymać dodatkowe monety na swoje konto? Pomogą Ci w tym karty combo PixelTap: 11 czerwca musisz połączyć 4 z nich, aby zdobyć nagrodę.

TreśćCo to jest PixelTap od Pixelverse?Jak grać w karty combo PixelTap od PixelversePixelTap istotne dla 11 czerwca

WomanEL Ci powie ceniona kombinacja na dziś, a także ogólnie opowie, czym jest PixelTap firmy Pixelverse.

Co to jest PixelTap firmy Pixelverse?

PixelTap to nowa minigra w ekosystemie Pixelverse, która wykorzystuje moc technologii blockchain i oferuje unikalny system Play-to-Airdrop. Gracze biorą udział w różnych działaniach, turniejach i handlu, zdobywając tokeny $Pixfi. Ten projekt Web3 to także połączenie gier i finansów: posiadasz zasoby cyfrowe i otrzymujesz z nich dochód.  

Jak grać w PixelTap od Pixelverse

Tapowanie nie jest głównym rodzajem dochodu w PixelTap. Na samym początku gry otrzymujesz jedno zwierzątko za darmo. Ulepsz go monetami, wzmocnij go, bierz udział w bitwach z innymi zwierzakami, aby zdobyć więcej monet. Możesz także kupić zwierzaka co 24 godziny, aby zebrać jak najwięcej zwierząt i wzmocnić je wszystkie. Zwiększy to Twoją rentowność. Jeśli jednak przegrasz bitwę, monety przepadną.

Ponadto możesz wykonywać różne codzienne zadania, otrzymywać codzienny bonus za logowanie i zbierać kombinacje. Ważne: nie zapomnij logować się raz na 8 godzin, aby zbierać pasywny dochód, ponieważ może on przestać się naliczać. W tej grze ważna jest zarówno rentowność, jak i twoje zwierzęta i monety. Wszystkie te parametry zostaną uwzględnione w Twoim Dropie.

Karty combo PixelTap istotne na 11 czerwca

Jaka jest kombinacja kart combo PixelTap od Pixelverse 11 czerwca, Źródło: PixelTap < p>Jeśli grasz także w popularny kliker Hamster Kombat, sugerujemy, abyś już teraz dowiedział się, jak zdobyć w grze 1 milion monet.

Źródło informacji

Exit mobile version