Site icon GEO Polityka

Czołgał się na kolanach i uderzył głową w słupek: Fury upił się po walce z Usikiem (wideo)

„Król Cyganów” świetnie się bawił w jednym z angielskich pubów.

Były mistrz świata wagi ciężkiej Tyson Fury został przyłapany pod wpływem alkoholu trzy tygodnie po porażce z Alexander Usik w walce o tytuł absolutnego mistrza świata wagi ciężkiej.

Jak donosi The Sun, brytyjski bokser w towarzystwie przyjaciół postanowił zrelaksować się w jednym z pubów w swoim rodzinnym Morecambe.

“Król Cygański” najwyraźniej wypił za dużo alkoholu. Pijanego Furia wyprowadzono z lokalu na ulicę, gdzie nie mógł ustać na nogach i czołgał się na kolanach.

Brytyjczyk próbował wstać, w wyniku czego również uderzył się w głowa na latarni.

Osoby wokół boksera skomentowały incydent, zauważając, że Tyson nie pił alkoholu od ponad roku, ale tego wieczoru „wypił za dużo i nie czuł się zbyt dobrze”.

Przypomnijmy, że w nocy 19 maja Usik pokonał Fury’ego niejednogłośną decyzją (115-112, 114-113 , 113-114) w głównej walce gali bokserskiej w Arabii Saudyjskiej. Pod koniec dziewiątej rundy Ukrainiec powalił Brytyjczyka.

Na naszej stronie możesz obejrzeć filmy z najlepszych momentów walki Usyk – Fury.

Aleksander obronił w ten sposób pasy WBO, WBA, IBO i IBF, a także odebrał tytuł WBC od „Króla Cygańskiego”. Usik został pierwszym absolutnym mistrzem świata w wadze ciężkiej XXI wieku.

Wcześniej znana była data rewanżu Usika z Furym. Druga walka Ukraińca z Brytyjczykiem odbędzie się 21 grudnia w Riyadzie.

tsn.ua

Exit mobile version