Site icon GEO Polityka

Czarownica z Konotopu: zwiastun najbardziej oczekiwanego ukraińskiego horroru

Wkrótce, bo 22 sierpnia, na dużych ekranach trafi uznany ukraiński horror „Czarownica Konotop”. Podczas gdy widzowie z niecierpliwością czekają na premierę, twórcy filmu zadowolili fanów oficjalnym zwiastunem. Otwiera to nieco fabułę i zadziwia wieloma krwawymi szczegółami. Akcja skupia się na wiedźmie, która mści się na rosyjskich okupantach za śmierć ukochanej osoby, wybierając coraz surowsze metody zemsty. Kontemplując męki napastników, upaja się swoją wściekłością – pisze WomanEL. 

Zwiastun przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia i zawiera sceny przemocy.

Główną rolę w filmie zagrała aktorka Tatyana Malkova, a ukochaną wiedźmę Andrieja zagrał Taras Tsymbalyuk. Elena Khokhlatkina zagrała rolę ciotki. Oddział rosyjskich najeźdźców w filmie po mistrzowsku zagrali aktorzy Paweł Wiszniakow, Iwan Szaran, Jarosław Szachtorin, Artem Sagitow, Siergiej Sosnowcew, Władysław Wierbitski, Rostisław Fomenko, Nikita Slobodenyuk, Nikołaj Gołowczak i Siergiej Anipczenko. Autorem pomysłu i scenarzystą był Yaroslav Voytseshek, film wyreżyserował Andrey Kolesnik, a producentem filmu była Irina Kostyuk.

Niesamowite efekty wizualne i okrutna zemsta: oglądaj Wiedźmę Konotop od 22 sierpnia. Źródło: film.ua

Fabuła koncentruje się wokół starożytnej wiedźmy z Konotopu, która zakochała się w zwykłym chłopaku i dawno temu wyrzekła się swoich magicznych mocy. Jednak po tym, jak w chwili wybuchu wojny rosyjscy żołnierze zajęli miasto i brutalnie zabili ukochaną osobę, postanawia się zemścić. Odzyskawszy moc, wiedźma spuszcza straszliwe i krwawe kary na głowy zabójców swojego narzeczonego.

„Czarownica Konotop” jest bogata w efekty wizualne i zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza mistycznym realizmem. Zwiastun, stworzony przez reżysera montażu Alexandra Kovtuna, prezentuje tylko niewielką część efektów wizualnych towarzyszących fabule w całej historii.

Przy okazji, niedawno okazało się, że nowy film kręci ukraińska operatorka sezonu „Bridgerton”.< /p>
Źródło informacji

Exit mobile version