Site icon GEO Polityka

Chciało mi się płakać: blogerka Dasha Evtukh pokazała swoje ciało po cesarskim cięciu

Dasha Evtukh podzieliła się obszerną historią samoakceptacji po ciąży. Dzherelo: instagram.com/dashaevtukh__official

Popularna ukraińska blogerka Dasha Evtukh, która urodziła córkę Themis kilka tygodni temu udostępnił swoim subskrybentom intymne zdjęcia swojego ciała po cesarskim cięciu. Szczere zdjęcia opublikowane bez filtrów stały się częścią jej historii samoakceptacji po trudnym porodzie – pisze WomanEL. 

Na swoim blogu Dasha opowiadała o trudnej ścieżce rekonwalescencji po operacji. Blogerka przyznała, że ​​na początku bała się rodzić, ale po porodzie wspierała inne kobiety, podkreślając, jak ważne jest przyjęcie nowego życia, które warte jest wszelkich prób. Zapewniła też, że organizm na pewno wróci do zdrowia i nie ma się co bać.

Od operacji nie minął jeszcze miesiąc, a ja już czuję się lepiej. Oczywiście na razie jestem ograniczony w niektórych działaniach. 5 godzin po cesarskim cięciu musiałam wstać i trochę się przejść. To było bardzo bolesne, ponieważ twój brzuch został całkowicie przecięty. Przez pierwsze 5-7 dni najtrudniej było mi wstać z łóżka, bo jak się położyłem, to długo nie mogłem wstać. Ponieważ dziecko musiało być karmione co trzy godziny, przez całe dnie w szpitalu położniczym prawie nie spała

gwiazda przyznała.

Dasha Evtukh pokazała swoje ciało po cesarskim cięciu. Źródło: instagram.com/dashaevtukh__official

Kiedy zobaczyłem swoje ciało, chciało mi się płakać i czasami płakałam. Kiedy idziesz, czujesz, jak drży Ci podbrzusze. Wtedy myślisz, że tak będzie, ale tak nie jest, to tylko kwestia emocji. Każdy się oddala i wraca do swojego poprzedniego wyglądu, to tylko wymaga czasu. A kiedy zdasz sobie sprawę, że masz już dziecko, wszystko inne wydaje się nie tak ważne. Dlatego nie ma powodu płakać i od razu rozpaczać tak jak ja

dodał Evtukh.

Dasha Evtukh pokazała swoje ciało po cesarskim cięciu. Źródło: instagram.com/dashaevtukh__official

Ta szczera historia Evtukh o samoakceptacji po porodzie inspiruje wiele kobiet i przypomina, że ​​droga do powrotu do zdrowia może być trudna, ale warta każdego wysiłku dla dobra własnego dziecka. Nawiasem mówiąc, Dasha niedawno opublikowała zdjęcie ze wypisu.

Źródło informacji

Exit mobile version