Reprezentacja Hiszpanii zdeptała przeciwnika w ostatnim meczu testowym przed Euro 2024 (wideo)

„Czerwona Furia” strzelił pięć goli przeciwko Irlandii Północnej.

Reprezentacja Hiszpaniipokonała Irlandię Północną u siebie w meczu towarzyskim w ramach przygotowań do finału turniej >Euro 2024. Mecz w Palma de Mallorca zakończył się wynikiem 5:1.

Gospodarze niespodziewanie pierwsi stracili bramkę – Daniel Ballard zdobył bramkę w 2. minucie meczu.

< p>Jednak drużyna Luisa de la Fuente odpowiedziała czterema bramkami jeszcze przed przerwą. Pedri strzelił dublet, Alvaro Morata i Fabian Ruiz strzelili po jednym golu.

W drugiej połowie Hiszpanie po raz kolejny strzelili gola do bramki przeciwnika – ostateczny wynik meczu ustalił w 60. minucie Mikel Oyarzabal.

Recenzja meczu Hiszpania – Irlandia Północna

Dla Hiszpanów był to ostatni sparing przed początek Euro 2024. W poprzednim towarzyskim meczu Red Fury pokonały Andorę z wynikiem 5:0.

Na mistrzostwach kontynentalnych hiszpańska drużyna zagra w grupie B z Chorwacją (15 czerwca), Włochami (20 czerwca ) i Albania (24 czerwca).

Irlandia Północna, która nie zakwalifikował się do nadchodzących Mistrzostw Europy, 11 czerwca rozegra mecz sparingowy z Andorą.

Wcześniej informowaliśmy, że bumacherzy wymienili faworytów Euro 2024.