Site icon GEO Polityka

Kim jest ta pani na zdjęciu: Kylie Jenner zmieniła swój wizerunek

Kylie Jenner. Zdjęcie: Instagram

Jesteśmy przyzwyczajeni do częstych zmian w wyglądzie 26-letniej amerykańskiej modelki Kylie Jenner, jednak przez długi czas nie eksperymentowała z fryzurami – pisze WomanEL. Po okresie, w którym nosiła włosy w kolorze jasnoróżowym, a następnie wracała do naturalnego ciemnego koloru, Kylie zdecydowała się ponownie zrobić jeszcze odważniejszy krok w stronę radykalnych zmian.

Jenner opublikowała na Instagramie selfie, na którym prezentuje swoją nową fryzurę wygląd: Teraz jest blondynką z eleganckim bobem. Nowy styl gwiazdy od razu skojarzył się z ikoną urody Marilyn Monroe.

Ktoś powiedział, że tęsknił za królową Kaylą,

siostra Kardashian podpisała zdjęcie.< /blockquote>

Jednak nie jest to pierwszy raz, kiedy Insta-diva ma blond włosy. Tym razem jednak zmiana wydaje się bardziej dramatyczna i nieoczekiwana. Ale najciekawsze pozostaje pytanie: co na to powie Timothée Chalamet?

Przypomnijmy, że wiosną ubiegłego roku pojawiły się plotki o romansie Kylie Jenner i Timothée Chalamet. Potem para po raz pierwszy pojawiła się razem publicznie, a kilka miesięcy później przyłapano ich na całowaniu na koncercie Beyoncé. Dzięki temu stało się jasne, że gwiazdy rzeczywiście umawiają się na randki.

Tak więc Kylie Jenner znów znalazła się w centrum uwagi nie tylko ze względu na swój nowy wizerunek, ale także ze względu na swoje osobiste relacje, które cieszą się nie mniejszym zainteresowaniem. Wszystko to czyni go jednym z najczęściej dyskutowanych w świecie show-biznesu.

Przypomnijmy, że Ukrainiec niedawno fotografował Kylie Jenner dla jej marki modowej.

Źródło informacji

Exit mobile version