Site icon GEO Polityka

Ponadczasowe piękno: Salma Hayek udowodniła, że ​​czas nie ma władzy nad jej ciałem

Wieczne piękno: Salma Hayek przyniosła godzinę, która nie ma władzy nad jej ciałem. Dzherelo: Witaj

Salma Hayek w dalszym ciągu przeciwstawia się czasowi, pokazując przez lata godne pozazdroszczenia plażowe ciało i promienny blask.

57-letnia ikona Hollywood na Instagramie podzieliła się zapierającym dech w piersiach zdjęciem z 1999 roku wraz z oszałamiającym zdjęciem od 2020 roku, udowadniając, że od dziesięcioleci utrzymuje sprawną i kobiecą sylwetkę, pisze WomanEL.

W pierwszym ujęciu gwiazda leży na boku z głową opartą na ramieniu, odsłaniając umięśniony brzuch. Salma błyszczy w brązowym bikini ozdobionym srebrną biżuterią, a jej ciemnobrązowe włosy są krótko obcięte i założone za uszy. Aktorka postawiła na prosty wygląd, nie rezygnując z biżuterii, ale podkreślając oczy czarnym makijażem.

Poniższe zdjęcie nosi tytuł „Prawie dwie dekady później”. przedstawia zdobywcę „Złotego Globu” w podobnej pozie, tym razem ubrana w stylowy brązowy jednoczęściowy garnitur, okulary przeciwsłoneczne i kowbojski kapelusz.

Salma Hayek . Źródło: Daily Mail

Jej gęste, długie włosy kaskadują, gdy podnosi głowę w pozie przypominającej jej poprzednie zdjęcie. W kolejnym twórczym wydaniu Hayek leży na brzegu basenu z zamkniętymi oczami i głową zanurzoną w wodzie.

Fani gromadzili się w komentarzach, aby pochwalić ponadczasową sylwetkę aktorki.

< p>Salmie nie jest obce popisywanie się swoim ciałem. W kwietniu na pokładzie jachtu pokazała swoją wąską talię w bikini z niebiesko-białym nadrukiem.

Źródło informacji

Exit mobile version