Site icon GEO Polityka

Mleczarka: Olga Matvey podzieliła się własnym przepisem na delikatne ciasto

Delikatny, zwiewny tort „Milk Girl” jest tak pyszny, że zachwyci nawet tych, którzy mają ochotę na słodycze i spróbują wszystkiego, co możliwe desery, pisze WomanELKlasyczny przepis powstał w Niemczech i wyróżnia się tym, że podstawą podpłomyków jest mleko skondensowane Milch Mädchen. W tłumaczeniu z języka niemieckiego oznacza to mleczną dziewczynę, co wyjaśnia niezwykłą nazwę ciasta i nadaje mu szczególnego uroku. Ukraińska blogerka kulinarna z Mariupola Olga Matvey oferuje własny przepis na popularne ciasto z dodatkiem wiśni.

Delikatne, zwiewne ciasto „Dziewczyna z mlekiem”. Źródło: pinterest.com

Dziś przygotujemy wersję ciasta „Mleczna Dziewczynka”. Ciasto każdemu smakuje, jest naprawdę lekkie, smaczne i naprawdę mleczne. Ale dzisiaj będziemy gotować z wiśniami. Zamiast wiśni można wziąć inne owoce, ale i tak wyjdzie bardzo smaczne – zauważyła Olga.

Składniki

Na ciasto:

Składniki

Na ciasto:

p>

Na śmietankę:

Według blogerki ciasto jest bardzo łatwe w przygotowaniu. Wszystkie składniki ciasta łączy się na raz, a po upieczeniu ciast będzie czas na przygotowanie kremu twarogowego. Jagody można położyć na kremie jednego z ciast, tak aby znalazły się w środku ciasta.

Wcześniej udostępnialiśmy pyszne przepisy z jagodami od eksperta kulinarnego.

Źródło informacji

Exit mobile version