Site icon GEO Polityka

Komarowski ocenił stan zdrowia Putina: „Możesz wyglądać, jak chcesz”

Twitter LinkedIn

Słynny lekarz Jewgienij Komarowski w rozmowie z Dmitrijem Gordonem skomentował stan zdrowia prezydenta Rosji Władimira Putina.

O tej informacji poinformował Komarovsky, podaje URA-Inform.  

Pediatra odpowiedział na pytanie dotyczące jego opinii na temat stanu zdrowia Putina, które często staje się tematem dyskusji w światowych mediach. Co więcej, ostatnio pojawiły się pogłoski o śmierci rosyjskiego dyktatora.

“ Myślę, że nie jest w lodówce. Na pewno. Myślę, że Ukraińcy nie muszą mieć nadziei na jego przedwczesną śmierć” – dodał. – podkreślił lekarz.

Jednocześnie Komarowski zwrócił uwagę, że – sądząc po opublikowanych filmach – Putin w dalszym ciągu wypowiada się w miarę spójnie.

“To jest jedno z tych kryteriów. Możesz wyglądać, jak chcesz, nawet do tego stopnia, że ​​zostaniesz namalowany lub namalowany, ale dość trudno o tym mówić. Mówi gorzej niż wcześniej, ale nadal mówi. Jego funkcje poznawcze są zachowane” – powiedział Komarowski.

Przypomnijmy, że już wcześniej informowano, że na Ukrainie rozpoczął się sezon epidemii cholery: jak niebezpieczna jest ta choroba i jak się chronić.

Źródło informacji

Exit mobile version