Site icon GEO Polityka

Różowy kwiat: żona Evgeniya Kota wykonała fantastyczną sesję zdjęciową w ciąży

Gimnastyka Natalia Tatarintseva na romantycznym zdjęciu w godzinie ślubnej sesji zdjęciowej . Dzherelo: instagram.com/tatarintseva.kot

Żona słynnego choreografa Jewgienija Kota, Natalya Tatarintseva, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Para przygotowuje się do narodzin córki, dlatego Natalya postanowiła uchwycić ten wyjątkowy okres w swoim życiu jasną i wzruszającą sesją zdjęciową – pisze WomanEL. 

Na nowych ujęciach Natalia pojawiła się w delikatnej i romantycznej odsłonie, doskonale podkreślając jej zaokrąglony brzuch. Gimnastyka zdecydowała się na różową sukienkę bez ramiączek i długie rękawiczki, tworząc stylizację emanującą kobiecością i wdziękiem. Włosy miała starannie splecione w kok, a całość uzupełniła delikatnymi perłowymi kolczykami. Dodatkowo duże, papierowe kwiaty umieszczone u stóp Natalii dodały ramom szczególnego uroku i romantyzmu.

Podpisy do zdjęć delikatnie odzwierciedlają uczucia i emocje, jakie przeżywa dziewczyna w tym szczególnym czasie. Każde zdjęcie jest przepełnione ciepłem i miłością, pokazujące, jak Natalia cieszy się wszystkimi chwilami w nowym stanie i nie może się doczekać spotkania z córką.

Natalia Tatarintseva pozuje w magicznej sesji zdjęciowej, podkreślając swoją ciążę. Źródło: instagram.com/tatarintseva.kot

Czekam na mój kwiatek

zauważył gwiazda.

Reakcja sieci:

Te piękne fotografie nie tylko podkreślają urodę przyszłej mamy, ale także przekazują całą magię i niepokój oczekiwania na nowe życie.

Przez swoją drogą Evgeniy Kot mówił ostatnio o szalonym prezencie dla żony za milion hrywien.

Źródło informacji

Exit mobile version